Neden blog açtım?

Bloğuma hoşgeldiniz..Sizi birkaç fotoğrafımı kullanarak yaptığım video ve hoş bir müzikle karşılayayım.. Tabi bloğun ismiyle uyumlu olması için Bursa fotoğrafları kullansam iyi olurdu.. Neyse, şimdilik o yok, yaparım birara :)

guzellik her zaman detaylarda.. | izlesene.com

 

 

 

Geçen yıl yurtdışından bir arkadaşım Bursa'ya gelecekti, ve bana Bursa'da neler yapabileceğini, nasıl zaman gecirecegini, nerede ne yiyebileceğini sordu ve tavsiye istedi.. Ben de hiç üşenmedim, oturdum, küçük bir Bursa rehberi hazırladım onun için.. Benim için çok keyifli bir çalışma oldu.. Sonra bir baktım, durup durup mini rehberi açıp bakasım var, onu ekleyip bunu çıkarasım var :)  Ve sonunda, yapmışken tam yapayım bari, bir blog açayım dedim.. Yeni yerler ekleyeyim.. Arkadaşlarım fikir versinler, yazışalım.. Bursa'da "bu akşam yemeğe nereye gitsek, bu haftasonu ne yapsak?" diye düşünen birileri blog'uma uğrasınlar.. Fotoğraflara baksınlar, gidenler kendi yorumlarını yazsınlar, yeni öneriler yapsınlar.. Fikir hoşuma gitti..  Veee  işte karşınızda Bursa'da Hayat..

Ayrıca blogda Bursa haricinde de kategoriler olacak.. Dalış dünyasından, yurt dışı gezilerimden bahsedeceğim.. Bursa'da değişik zaman geçirilebilecek alternatiflere, hobilere yer vereceğim.. Kitap köşesi açtım, yorumlarımızı paylaşalım istiyorum.. İşte, vakit ayırabilirsem dallanıp budaklanır.. Olmazsa, olduğu kadarıyla kalır.. Bir azim bir azim yani.. selamlar..

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !